Climber Worldwide

Contactgegevens:

SALES

+ 31 85 773 10 02
sales@climber.nl

QLIK & TECHNISCH SUPPORT KLANTEN

Ma-Vrij 08:00-17:00 CET
+46 8 22 50 50
support@climber.eu

HENGELO (Regiokantoor)

+31 85 773 10 02
Bezoekadres: Expolaan 50, 9e verdieping

STOCKHOLM (Hoofdkantoor)

+46 8 24 32 22
Bezoekadres: Sveavaegen 17, 13 Flr, Sweden

Sales

Stef Comello

Managing Director - Partner Sales
stef.comello@climber.nl
+31 6 81 78 98 97

Nick Rondeel

BI Manager - Direct Sales
nick.rondeel@climber.nl
+31 6 48 63 07 65

Yorick Cooiman

Presales Consultant
yorick.cooiman@climber.nl
+31 6 15 66 39 04

Milou Bijl

BI-Consultant
milou.bijl@climber.nl
+31 6 21 66 73 73

BI Consultants

Jordy Wegman

BI-Consultant
jordy.wegman@climber.nl
+31 6 11 62 68 58

Ronan Berendsen

BI-Consultant
ronan.berendsen@climber.nl
+31 6 15 28 07 42

Simon van Meegdenburg

BI-Consultant
simon.van.meegdenburg@climber.nl
+31 6 15 37 15 97

Rick Blaauw

BI-Consultant
rick.blaauw@climber.nl
+31 6 50 63 32 65

Support - Climber Expert Services

Ronny Stillman

Support & Expert services
ronny.stillman@climber.eu
+46 8 22 50 50

Johan Levander

Support & Expert services
johan.levander@climber.eu
+46 8 22 50 50

Management

Carolina Mistander

Marketing Manager
carolina.mistander@climber.nl
+46 72 352 35 09

Jan Sipek

CEO & Founder
jan.sipek@climber.nl
+46 70 911 91 09